ضرورى اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ضرورى: اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های ارزان قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

گزارش رسمی از تحولات بازار مسکن پایتخت در نخستین ماه از فصل پاییز نشان می‌دهد: میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی معامله شده است در شهر پایتخت کشور عزیزمان

آپارتمان‌های ارزان قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

آپارتمان های ارزان قیمت در تهران

عبارات مهم : ایران

گزارش رسمی از تحولات بازار مسکن پایتخت در نخستین ماه از فصل پاییز نشان می دهد: میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی معامله شده است در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته معادل ۷/ ۸ درصد زیاد کردن داشته هست. از میان مناطق ۲۲گانه شهرتهران، منطقه ۱۷ با ۲/ ۱۵ درصد بیشترین میزان رشد میانگین قیمت را دارد و کمترین میزان رشد به منطقه ۱۲ معادل ۲/ ۱ درصد تعلق دارد.

بخش دیگری از آخرین بررسی های بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن نیز حاکی از آن است که بیشترین میانگین قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده است معادل ۱۰ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان در منطقه یک و کمترین آن با ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان به منطقه ۱۸ تخصیص داده شده است داشته است که نسبت به ماه مشابه سال گذشته به ترتیب ۴/ ۴ و ۶/ ۱۲ درصد زیاد کردن نشان می دهد.

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با اشاره به آخرین اوضاع معاملات بازار مسکن عنوان می کنند در حال حاضر با توجه به حضور منزل اولی ها در بازار مسکن، آپارتمان های به قیمت رسیده (پایین تر از میانگین قیمت خرید و فروش مسکن در شهر تهران) مورد توجه متقاضیان خرید قرار دارد. این در حالی است که بسیاری از فروشندگان واحدهای نوساز قیمت پیشنهادی خود را بالاتر از قیمت میانگین منطقه عنوان می کنند و به همین علت چندین ماه جهت فروش ملک خود باید در صف انتظار بمانند.

آپارتمان‌های ارزان قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs