ضرورى اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ضرورى: اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو من در برنابئو نباشد / اینیستا

کاپیتان بارسلونا ابراز امیدواری کرد که بازهم ال کلاسیکو را در سانتیاگوبرنابئو تجربه کند. او دوست دارد که کوتینیو پیراهن آبی‌ اناری‌ها را بر تن کند.

امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو من در برنابئو نباشد / اینیستا

اینیستا: امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو من در برنابئو نباشد

عبارات مهم : آخرین

کاپیتان بارسلونا ابراز امیدواری کرد که بازهم ال کلاسیکو را در سانتیاگوبرنابئو تجربه کند. او دوست دارد که کوتینیو پیراهن آبی اناری ها را بر تن کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، در حساس ترین بازی هفته هفدهم مسابقه های لالیگا، رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو از بارسلونا پذیرایی خواهد کرد.

امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو من در برنابئو نباشد / اینیستا

آندریس اینیستا، کاپیتان بارسلونا راجع به این بازی، گفت : ال کلاسیکو یک بازی بسیار خاص است به خاص این که باید در منزل حریف به میدان برویم. انگیزه بالایی جهت پیروزی در این دیدار داریم و می خواهیم عالی ترین بازی خود را به نمایش گذاریم.

او ادامه داد: این دیدار می تواند در آینده قهرمان تاثیر زیادی داشته باشد. هنوز بازی های زیادی تا آخر فصل باقی مانده است و باید مراقب تیم های دوم و سوم هم بود، ولی این بازی هم بسیار مهم و با اهمیت هست. اگر می خواهیم باز هم به پیروزی برسیم باید توپ و میدان را در اختیار بگیریم و با تمرکز بالایی بازی کنیم.

کاپیتان بارسلونا ابراز امیدواری کرد که بازهم ال کلاسیکو را در سانتیاگوبرنابئو تجربه کند. او دوست دارد که کوتینیو پیراهن آبی‌ اناری‌ها را بر تن کند.

اینیستا در ادامه صحبت هایش نیز در پاسخ این پرسش که آیا این آخرین ال کلاسیکو او در سانتیاگوبرنابئو است؟ گفت : نمی دانم امیدوارم که آخرین ال کلاسیکو من در سانتیاگوبرنابئو نباشد و بازهم چنین دیداری را تجربه کنم.

کاپیتان بارسلونا در آخر سخنانش هم چنین راجع به احتمال جذب کوتینیو اشاره کرد و گفت : او بازیکنی با توانایی های بالاست و می تواند با هر دو پای خود شوت زند و گل به ثمر رساند. کوتیینو به خوبی می تواند بین خط میانی و حمله ارتباط برقرار کند. سبک بازی او بسیار شبیه به ما هست. پیوستن کوتینیو به بارسلونا ما را بسیار نیرومند خواهد کرد.

واژه های کلیدی: آخرین | اینیستا | بارسلونا | ال کلاسیکو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs