ضرورى اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ضرورى: اسطوره قهرمان مسابقه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته است/ نمی‌دانم که در استقلا

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته شده است است.

برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته است/ نمی‌دانم که در استقلا

شفر: بعضی ها نمی درخواست کردند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته است/شرایط ما مثل الهلال یا رئال نیست/نمی دانم که در استقلال می مانم یا نه!

عبارات مهم : استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی ها نمی درخواست کردند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته شده است است.

به گزارش سایت کلوب استقلال، وینفرد شفر بعد از برتری تیمش برابر الهلال در نشست خبری بعد از مسابقه اظهار داشت: امروز ما تیم قهرمان عربستان را شکست دادیم و بسیار بسیار از این بابت خوشحالم.

برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته است/ نمی‌دانم که در استقلا

وی افزود: می دانید ما مشکلاتی قبل از بازی داشتیم و یک بازیکن ما هم قبل از دقیقه پنجم مصدوم شد با این حال همه بازیکنانم با تمام وجودشان تلاش کردند و از این جهت به آنها افتخار می کنم. در ابتدای این مسابقه ها می گفتند این گروه فوت است و کسی جهت ما شانسی قائل نبود ولی ما سخت کار کردیم و با توجه به روحیه تیمی و کادرمان بدون باخت به عنوان تیم اول افزایش کردیم.

وی اضافه کرد: کسانی بودند در پایتخت کشور عزیزمان ایران که شاید نمی درخواست کردند ما این بازی را برنده شویم ولی الان دهانشان بسته شده است هست. به مهدی رحمتی تبریک می گویم، بیست بازی در آسیا بدون گل خورده.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته شده است است.

شفر ادامه داد: سه چهار موقعیت خطرناک روی دروازه ما بود ولی با تصویر العمل سریع و خوبش مانع از گلزنی حریف شد. بابت رکوردش به او تبریک می گویم. این برد جهت روحیه تیمی ما بسیار خوب بود. ما دو دروازه بان بسیار خوب در استقلال داریم. یک تقدیر از کادرم هم می کنم. شایعاتی بود مبنی بر اینکه شاید دستیاران من قیمتشان اوج هست. درحالی که اینگونه نیست. کسانی که این حرف را می زنند درکی از فوتبال و کار ما ندارند. شما فقط هنگامی که می برید و به سطح بالایی از فوتبال می رسید که مربیان حرفه ای داشته باشید. همان کاری که ما در هفت هشت ماه گذشته انجام داده ایم. شاید قبلا اسم استقلال کمی تاریک شده است بود ولی الان آبی آبی هست.

سرمربی استقلال ادامه داد: همه تیم خیلی سخت جهت تیم کار کرده هست. فردا شاید زیاد بتوانم راجع به پرسشها صحبت کنم. من نمی دانم که در استقلال می مانم یا نه ولی نشانه من رساندن استقلال به بالاترین سطح آسیا هست. باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد. به بازیکنانم تبریک می گویم.

وی افزود: وریا غفوری صد درصد آماده نبود ولی زیاد از توانش تلاش کرد. داریوش به جای ابراهیمی بازی کرد و خیلی خوب کار کرد. تیام از مصدومیت برگشته بود و با صد درصد توانش کار کرد. این یک پایه جهت آینده هست. ما جهت آینده وقت می خواهیم تا بهتر شویم و شاید حتی یک سال هم کافی نباشد. ما می توانیم قدم قدم پیش برویم و به تیم اول آسیا تبدیل شویم. از کویتی ها بابت مهمان نوازیشان و کارهایی که انجام دادند ممنونم. امیدوارم که پرواز فردای ما کنسل شود تا یک هفته در اینجا بمانیم (باخنده).

برخی‌ها نمی‌خواستند پیروز شویم ولی حالا دهانشان بسته است/ نمی‌دانم که در استقلا

شفر اضافه کرد: ما باید کمی بابت بازی امروز استراحت کنیم و سپس روی بازی با پیکان تمرکز کنیم و در ادامه تمرکزمان روی جام حذفی و آسیا باشد. باید بازی ذوب آهن و لوکوموتیو را هم ببینیم تا مشخص شود حریفمان کیست. ما به اندازه کافی نیرومند هستیم. به اندازه کافی قدرتمند هستیم و ذهنیت برنده داریم و از این بابت هیچ نگرانی ای بابت آینده ندارم. این را هم بگویم که ما مشکلاتی داریم و نباید همه فکر کنند که شرایط ما مثل بایرن مونیخ، الهلال و رئال مادرید است.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs